Çocuğunuzla Beraber Karantina Günlerini Nasıl Daha Verimli Geçirebilirsiniz?

12 yöntemle çocuğunuzla evde iyi vakit geçirmeniz için oluşturduğumuz E-Kitabımızı sizin için derledik ve ÜCRETSİZ paylaşıyoruz.Aşağıdaki formu doldurarak sahip olabilirsiniz !

” 3000+ Anne okudu ve uyguladı.E-KİTABIMIZIN EĞLENCELİ VE GELİŞTİRİCİ ETKİLERİ BAŞARIYLA İSPATLANDI. ”

+ Bonus olarak çocuğunuzun Nasıl geliştirebileceğinizi E-kitabımızdan öğreneceksiniz !

 E-kitap kısa bir süreliğine sadece 500 kişiyle sınırlı şekilde ücretsizdir.Hemen yukardaki formu doldur e-kitabı almaya hak kazan !

Saat
Dakika
Saniye

E-kitap İçerisinde sizi neler bekliyor

Aile içi etkinlikler

Kaliteli ve verimli zaman geçirmek ailei İlişkilerini güçlendiriyor.Önereceğimiz basit ve evde yapılabilir aktivitiler çocuğunuzla zamanı verimli ve etkili geçirebilmeniz için tavsiyeler verir.

Karantina Döneminde Eğitim

Evde geçirdiğimiz bu günleri daha iyi değerlendirmek ve çocuğunuzla kaliteli zaman için altın değerinde fikirler sunar.

Gelişimi Destekler

El göz koodinasyonu, konsantrasyon, planlama, yaratıcılık ve ince motor becerileri gibi çocuğunuz için önemli özellikleri nasıl geliştireceğiniz hakkında bilgi verir.

Call To Action

Siz İsteyin Psikologlarımız ve Uzmanlarımız Sizin İçin İçerik Üretsin.

Evde eğitime geçilen bu dönemde çocuklarımızın gelişimi, öğrenimi konusunda endişe yaşıyoruz.ÇekirdekZeka olarak alanında uzman çocuk gelişim uzmanları tarafından sizin isteğiniz doğrultusunda içerik oluşturulacaktır.

E-Kitaptan Yararlanan Annelerimiz neler söyledi ?

Çocuğumla evde zamanı nasıl geçirebileceğimiz hakkında kafamızda bir sürü soru işareti vardı. Fakat yöntemler sayesinde her günümüzü verimli olarak değerlendiriyoruz 🙂
Aleyna Gündüz
Ev Hanımı
12 tane yöntem olmasını çok beğendim.Çünkü içlerinden bazıları benim çocuğumun isteğine uygun değildi.O yüzden birden fazla yöntemin bir arada olması ve nasıl yapılacaklarına dair videolar olması bizim açımızdan sevindiriciydi.
Esra Boyraz
Öğretmen & Eğitimci
Bonus kısmında tavsiye edilen ürünü satın aldım.Gerçekten ürünün tanıtım videolarını ve diğer oynayan çocukları görünce ürünün benim çocuğumdada işe yarayacağına emin oldukdan sonra satın aldım E-kitabı oluşturanlara çok teşekkür ediyorum.
Meliha Duyar
Aşçı

E-Kitap Üreticisi Hakkında

25 yıllık plastik kalıp alanında faaliyet gösteren ve Türkiye geneline satış yapmakta olan ÇekirdekZeka, 2000m2 ’lik kapalı alanda faaliyet göstermekte olup plastik ürün sektöründeki 25 yıllık deneyimini akıl ve zeka materyalleri alanında taçlandırmıştır.

İletişim Bilgilerimiz

Bizi sosyal kanallardan takip edin !

ÇekirdekZeka Made in Turkey

25 yıllık sektör tecrübemiz ile Sağlıklı Oyunlar Üretiyoruz 
%100 Yerli Malı Kalitesiyle

Konuşmayı Başlat
Merhaba
Whatsapp Sipariş Hattı